Jane orders cheese pizzas from a pizza restaurant that charges $8.00 per pizza. Jane has only $45.00 to spend on pizza. Jane’s cost in dollars is a function of the number of pizzas she orders
"assignmentexpert.com" is professional group of people in Math subjects! They did assignments in very high level of mathematical modelling in the best quality. Thanks a lot
Comments