Identify one product of your choice that is sold in grams/kilograms/millilitres/litres. In a tabular format, record five quantities and the price of the product. Your table should should have a heading
Honey
100 g $0.8
1 kg $7
200 ml $2.25
1l $12
Need a fast expert's response?
and get a quick answer at the best price
for any assignment or question with DETAILED EXPLANATIONS!
Comments
Leave a comment